Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Stacja Muzyczna Rampa - Goleniów

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaStacja Muzyczna Rampa
AdresDworcowa 1a
Kontakt tel.509 071 435
E-mailrampa.andrzej@op.pl


W tej chwili mamy do dyspozycji lokal o pow. ok. 900m2 z pomieszczeniami biurowymi i zapleczem gastronomicznym, salę pubową z możliwością gry w lotki oraz ze stołami do gry w bilarda, salę klubowo dyskotekową z małą sceną i nagłośnieniem 2x1,5kW, salę koncertową na około 500 osób z dużą sceną i nagłośnieniem liniowym oraz olbrzymi zadaszony ogródek.
Świetna lokalizacja, wygodny dojazd i duży parking to nasze atuty.
Z doskonałym profesjonalnym personelem jesteśmy w stanie przygotować każdą imprezę od urodzin, chrzcin, wesela, imprezy okolicznościowej i firmowej po dyskoteki, koncerty początkujących wykonawców jak i największych gwiazd.


Stacja Muzyczna Rampa ściśle współpracuje z dyr. GDK, Zbigniewem Łukaszewskim, teatrem BRAMA Daniela Jacewicza. W budynku RAMPY znalazły miejsce prób młode goleniowskie kapele oraz teatr Brama, którego spektakle wzbudzają wiele emocji.

Stacja Muzyczna RAMPA to lokal gastronomiczno-rozrywkowy, którego działalność opiera się przede wszystkim na muzyce. Co najmniej raz w miesiącu staramy się zorganizować koncert, w piątki i soboty zapraszamy na dyskotekę. Oprócz tego organizujemy imprezy filmowe i teatralne.
RAMPA to miejsce dla wszystkich chcących realizować swoje pomysły jak i dla tych którzy chcą się spotkać i bawić ze znajomymi w ciekawym i niekonwencjonalnym miejscu.

U nas zawsze znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy!

Andrzej Buła

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze
Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję